معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: با تعطیلی روز‌های پنج‌شنبه در استان ساعت فعالیت دستگاه‌های اجرایی نیز از روز شنبه تا چهارشنبه دچار تغییر می‌شود.

ایرج حیدری افزود: ساعات کار دستگاه‌های اجرایی استان هم‌زمان با شروع این طرح در روز‌های شنبه از ساعت ۷ الی ۱۶ و سایر روز‌های هفته (از یکشنبه تا چهارشنبه) از ساعت ۷ الی ۱۵:۴۵ است.

وی گفت: بیمارستان‌ها، مراکز خدمات درمانی و امدادرسانی، بانک‌ها (به‌جز ستاد) و مراکز خدمات عمومی مشمول این بخشنامه نیستند.

وی خاطرنشان کرد: اصناف و مراکز خدماتی و تجاری ملزم به همکاری جدی و کامل در اجرای بخشنامه‌های ابلاغی صادره توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت و شرکت توزیع برق استان در رابطه با مدیریت مصرف انرژی می‌باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان بیان کرد: صنایع سنگین و مراکز صنعتی استان ملزم به همکاری جدی و کامل در اجرای بخشنامه‌های ابلاغی صادره توسط شرکت برق منطقه‌ای و شرکت توزیع برق استان در ارتباط با مصرف بهینه انرژی می‌باشند.

حیدری اضافه کرد: مراکز دانشگاهی و آموزشی استان حتی‌الامکان از پیش‌بینی و برگزاری دوره‌های ترم تابستانی برای عبور از شرایط بحرانی خودداری کنند.

وی با تأکید بر مصرف بهینه انرژی در دستگاه‌های اجرایی استان، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی ملزم هستند تمهیدات لازم به‌منظور صرفه‌جویی در سایر هزینه‌های مصرفی اعمال کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با تأکید بر توسعه فرهنگ صرفه‌جویی در استان، اظهار کرد: صداوسیمای استان هرمزگان همکاری کاملی را در جهت ترویج فرهنگ صرفه‌جویی و تشویق مردم برای مدیریت مصرف انرژی با شرکت‌های آب و برق استان به عمل آورد.

 

 

ارسال نظر