سرپرست تیم فوتسال آذرخش بندرعباس گفت: با توافق های انجام شده با عباس روزپیکر سرمربی این تیم ، وی برای یک فصل دیگر عهده دار هدایت این تیم شد.

موسی زاهدی عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این مربی 33 ساله از پنج سال پیش هدایت تیم آذرخش بندرعباس در میادین مختلف را عهده دار بوده و هم اکنون نیز هدایت این تیم در لیگ برتر فوتسال را برای یک فصل دیگر عهده دار شد.

وی در خصوص جذب دروازه بان جدید برای تیم فوتسال آذرخش بندرعباس، گفت: مرتضی فراهانی از بازیکنان خوب کشور و دروازه بان پارسال تیم مقاومت البرز است که با قراردادی یکساله به آذرخش بندرعباس پیوسته است.

سرپرست تیم فوتسال آذرخش بندرعباس خاطرنشان کرد: تمرینات تیم فوتسال آذرخش بندرعباس برای فصل جدید لیگ برتر کشور از هفته آینده در سالن فجر بندرعباس آغاز می شود.

زاهدی با بیان اینکه آذرخش یک فرصت و ظرفیت ویژه برای ورزش استان است، گفت: حضور قدرتمند در رقابت های لیگ برتر و در برابر تیم هایی که به صورت ویژه حمایت می شوند، نیازمند پشتیبانی و حمایت مسوولان استان است.

وی خاطرنشان کرد: گام هایی از طرف مدیریت عالی استان هرمزگان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برای برطرف شدن مشکل مالی این تیم برداشته شده، اما هنوز بسیاری از مسایل در هاله ای از ابهام قرار دارد.

تیم فوتسال آذرخش بندرعباس با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند و این مساله همواره از سوی کادر فنی و علاقمندان به این تیم مورد اعتراض قرار گرفته و واکنش هایی را در پی داشته است.

تاکنون سه نفر از بازیکنان تیم فوتسال آذرخش بندرعباس از این تیم جدا و به دیگر باشگاه ها پیوسته اند.

مسعود محمدی دروازه بان ملی پوش تیم فوتسال آذرخش بندرعباس پس از دو سال حضور در این تیم، حاضر به ادامه بازی در این تیم نشد و برای حضور در دور جدید رقابت های لیگ برتر ، به فرش آرای مشهد پیوست.

پیش از این نیز میلاد چراغی و میثم خیام دو بازیکن دیگر آذرخش بندرعباس با پیوستن به تیم های دالیان چین و مقاومت البرز از جمع نارنجی پوشان جدا شده بودند.

این تیم در سال های گذشته در چندین مورد کمک های مالی از بودجه شهرداری بندرعباس دریافت کرده است.

مسابقات لیگ برتر فوتسال از 15 تیرماه شروع می شود که تیم آذرخش در نخستین دیدار خود میزبان ارژن شیراز است.

 

ارسال نظر