مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان از برگزاری ویژه برنامه «جشن های دختران آفتاب» همزمان با دهه کرامت در بیش از هزار کانون فرهنگی هنری مساجد سراسر این استان خبرداد.

حجت الاسلام احمد پهلوانی، مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان در سومین نشست ستاد بزرگداشت دهه کرامت استان هرمزگان اظهار کرد: همزمان با دهه کرامت بیش از صد برنامه با حضور خدام آستان مقدس کریمه اهل بیت(ع) در شهرهای مختلف استان هرمزگان برگزار می شود.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان با بیان این که این ویژه برنامه ها در شهرستان های بندرعباس، میناب، رودان، حاجی آباد و جزایر قشم و هرمز اجرا می شود، افزود: سرکشی از نیازمندان، عیادت از بیماران، دیدار با سالمندان و شرکت در جشن های دختران آفتاب از شاخص ترین برنامه هاست.

 حجت الاسلام پهلوانی، شرکت در جشن های دهه کرامت در مراکز نظامی، حضور در جشن های دهه کرامت بقاع متبرکه، نشست با سادات را بخش دیگری از برنامه های حضور خادمین حرم مطهر حضرت معصومه(س) برشمرد.

 وی اضافه کرد: تجلیل و اعطای نشان فاطمی به مادران شهدای مدافع حرم استان هرمزگان، شرکت در برنامه های تلویزیونی سیمای مرکز خلیج فارس، سرکشی از زندانیان و نشست با ائمه جمعه شیعه و اهل سنت استان از دیگر برنامه هاست.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان از اجرای طرح «نذر شادی» به عنوان یکی دیگر از برنامه های دهه کرامت در استان هرمزگان یاد کرد و گفت:  توزیع نان صلواتی و جابجایی صلواتی مسافران توسط تاکسی نمونه ای از این نذر است.

 

ارسال نظر