امسال هشت هزار و ۴۳۹ مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) هرمزگان خدمات بهداشتی و درمانی دریافت کردند.

به معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان گفت: در سه ماه نخست امسال هشت هزار و ۴۳۹ مددجو خدمات بهداشتی و درمانی دریافت کردند.

احمد پایان با بیان اینکه این مددجویان خدمات درمانی به ارزش ۷۴۸ میلیون از طریق بیمه پایه و مکمل دریافت کردند، تصریح کرد: ارائه فعالیت‌ها در حوزه حمایت و سلامت خانواده به مددجویان در سه بخش بیمه پایه، بیمه مکمل و بهداشت هدف‌گذاری شده که در خصوص درمان مددجویان این نهاد از طریق ارجاع بیماران  به پزشک خانواده خدمات بیمه پایه آنان صورت می‌گیرد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان تصریح کرد: این نهاد برای رسیدگی به‌سلامت و بهداشت مددجویان با ۱۳۳ مراکز درمانی شامل درمانگاه، پزشک عمومی و متخصص در بیمارستان‌های دولتی، درمانگاه و کلینیک‌های تخصصی سراسر استان و ۳۶ داروخانه قرارداد همکاری دارد.

پایان با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون ۲۶ هزار و ۹۱۳ نفر از مددجویان به پزشک متخصص مراجعه کرده‌اند، اضافه کرد: پارسال بیش از ۴۷۳ میلیون تومان از طریق بیمه پایه و ۱۷۲ میلیون تومان از طریق بیمه مکمل برای هزینه‌های درمان به مددجویان تحت حمایت پرداخت‌شده است.

 

ارسال نظر