شناسه خبر : 883 |

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حاجی آباد از راه اندازی انجمن داستان و کارگاه داستان نویسی در روستای طاشکوییه خبر داد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حاجی آباد از راه اندازی انجمن داستان و کارگاه داستان نویسی در روستای طاشکوییه خبر داد.

به گزارش سلام هرمزگان ،به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، کاظم قاسم زاده گفت : با همکاری انجمن داستان کارگاه آموزشی داستان و قصه گویی به مدت دو روز برگزار شد.

وی افزود : این کارگاه آموزشی در محل روستای طاشکوئیه  با حضور مسئول انجمن داستان حاجی آباد و نویسندگان این روستا برگزار و همچنین انجمن داستان طاشکوئیه راه اندازی شد.

 رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حاجی آباد بیان کرد: امروز بیش از همیشه خلا نبود محتوای مناسب برای داستان ها، نمایشنامه‌ها و فیلمنامه‌ها حس می‌شود که این موضوع باید به وسیله فعالان حوزه ادبیات داستانی برطرف شود.

 وی اضافه کرد: داستان‌نویسان ما باید چنان با قدرت و کیفیت عمل کنند که تمام فیلمسازان و فعالان حوزه نمایش استان، با اطمینان و افتخار متن آثار خود را از نمایشنامه‌ها و فیلمنامه‌هایی از آثار مکتوب نویسندگان بومی انتخاب کنند و آثاری فاخر تولید نمایند .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حاجی آباد عنوان کرد: این نویسندگان هستند که با نوشتن متن و داستانی با کیفیت می‌توانند تولید و ساخت یک اثر هنری نمایشی و سینمایی با کیفیت را تضمین کنند و از این رو هنرمندان ادبیات داستانی باید بر کار خود دقت کافی را داشته باشند

 

ارسال نظر