مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به حضور تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور، تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس برای جذب بازیکن اقدام به تست گیری می‌کند.

محمدمهدی جهانبخش بیان کرد: تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس که در فصل گذشته در لیگ دسته دوم کشور فعالیت خود را آغاز کرد، با صعود به دسته بالاتر با سازمان‌دهی مناسب و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها به دنبال حضور پرقدرت در لیگ دسته اول کشور است.

وی افزود: تست گیری مرحله مهمی از تیم داری برای یافتن استعدادهای جوان است و در واقع تست گیری برای آینده تیم بسیار مؤثر است.

جهانبخش با بیان اینکه اولویت ما حضور بازیکنان با انگیزه و با استعداد بومی در تیم شهرداری بندرعباس است، تصریح کرد: در استان هرمزگان استعدادهای خوبی در زمینه بسکتبال وجود دارد که با به‌کارگیری آن‌ها در تیم شهرداری می‌توانیم آینده بهتری را برای بسکتبال این خطه رقم بزنیم.

وی ابراز کرد: با توجه به حضور تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور در فصل جدید، این تیم برای جذب بازیکن اقدام به تست گیری می‌کند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: این تست گیری روزهای سه‌شنبه تا پنجشنبه 16 تا 18 مردادماه از ساعت 18 در مجموعه ورزشی شهدای دوراهی ایسینی بندرعباس برگزار می‌شود.

 

ارسال نظر