رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بین‌الملل قشم از جذب دانشجو بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی در دانشگاه پیام نور از نیمه دوم مردادماه سالجاری خبر داد و گفت: فرصت جدیدی برای تحصیل داوطلبان کارشناسی در دانشگاه پیام نور مهیا شده است.

دکتر علی نقی زاده با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام از ۱۵ مردادماه لغایت ۲۰ مردادماه ۹۷ است، افزود: چه کسانی که در کنکور سراسری ثبت‌نام کرده‌اند و چه کسانی که در این آزمون شرکت نکرده‌اند و یا غایب در جلسه آزمون بوده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org   یا مراجعه حضوری به مرکز قشم نسبت به انتخاب رشته و ثبت‌نام بدون آزمون اقدام کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بین‌الملل قشم به مزایای تحصیل در بزرگ‌ترین دانشگاه دولتی دانشگاه پیام نور پرداخت و افزود: دانشگاه پیام نور از لحاظ کیفیت آموزشی رتبه اول بین دانشگاه‌های کشور است.

نقی زاده اظهار کرد: دانشگاه پیام نور از لحاظ هزینه برای دانشجو پایین‌ترین شهریه دانشگاهی است که دانشجو دغدغه‌ای در خصوص هزینه نداشته باشد و با کمترین هزینه تحصیلی بتوانند مدارج عالی را سپری کند.

رئیس دانشگاه پیام نور قشم اضافه کرد: تحصیل در دانشگاه پیام نور امتیازات ویژه‌ی برای کارکنان و شاغلین است و برای کسانی که فرصت تحصیل و وقت کافی ندارند نیز بهترین دانشگاه برای تحصیل دانشگاه پیام نور است برای اینکه اجباری برای حضور در کلاس برای دانشجو وجود ندارد.

نقی زاده به بعضی از مزایا شامل، انتخاب محل آزمون توسط دانشجو به شهر دلخواه، ادامه تحصیل هم‌زمان در دو رشته، اعطای وام تحصیلی، سهولت در تغییر رشته و مهمان یا انتقال دائم به شهر دلخواه دانشجو نیز اشاره کرد.

وی در پایان افزود: فارغ‌التحصیلان دانشگاه پیام‌نور در مقاطع بالاتر در بهترین دانشگاه دولتی کشور پذیرفته‌شده‌اند و حتی در آزمون‌های استخدامی نیز با توجه به سطح علمی مناسب نسبت به فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های دیگر موفق‌تر بوده‌اند و این نشان از کیفیت آموزشی دانشگاه پیام نور است.

 

ارسال نظر