رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس گفت: ثبت نام داوطلبان شرکت در پذیرش دوره های بدون آزمون کاردانی و کارشناسی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سال 1397 منحصراً به صورت اینترنتی، از 22 مرداد ماه آغاز شده است.

میرحسینی در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس، اظهار کرد: دانشگاه جامع علمی-کاربردی متولی نظام آموزش عالی علمی-کاربردی و آموزش های مهارت محور است که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اداره می‌شود. وی افزود: هدف دانشگاه جامع، بالابردن سطح مهارت و معلومات شاغلین بخش های مختلف، تربیت نیروی ماهر و فراهم آوردن موجبات مشارکت سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی دولتی و غیر دولتی برای آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز بخش‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور است و خوشبختانه در سالهای اخیر با شناخت بیشتر مردم نسبت به این دانشگاه و وضعیت بازار کار برای رشته های با شیوه آموزشی مهارتی، گرایش به سمت دانشگاه علمی کاربردی افزایش داشته است.

وی ادامه داد: لازم است کلیه متقاضیان دوره کاردانی از تاریخ 22 لغایت 29 مرداد و متقاضیان دوره های کارشناسی ناپیوسته از 29 مرداد لغایت 6 شهریور پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (که از طریق سایت سازمان قابل دسترسی است) و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی  www.sanjesh.org   مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند. ضمن اینکه امکان مشاوره تحصیلی و ثبت نام حضوری در خود مرکز نیز وجود دارد.

وی تصریح کرد: مرکز آموزشی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس، که از مراکز پیشرو و قدیمی هرمزگان محسوب می شود؛ در مهرماه سال جاری در 11 کد رشته مختلف در زمینه های فناوری اطلاعات، نرم افزار، هتلداری، معماری و شهرسازی، مدیریت تبلیغات، مدیریت امورفرهنگی و ایمنی و حفاظت کار دانشجو می پذیرد که پذیرش دانشجو در کلیه رشته ها بدون آزمون است.

به گزارش ایسنا، مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس وابسته به موسسه آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی است که در حال حاضر با بیش از 1200 دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی به فعالیت خود ادامه می دهد. 

گفتنی است، این مرکز در سال گذشته، یکی از مراکز آموزشی برتر موسسه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در سطح کشور بوده است.

 

ارسال نظر