محمد نیکزاده در گفتگو با خبر گزاری مهر  هدف ازبرگزاری مسابقات ورزشی کاراته  سبک شوتوکان را ارج نهادن به مقام شامخ شهدای مدافع حرم به ویژه شهید حججی اعلام و اظهار داشت : خانواده کاراته کشور افتخار این را دارد که شهید حججی از ورزشکاران این رشته ورزشی بود و سند افتخاری برای جامعه ورزش به ویژه ورزشکاران رشته کاراته در پاسداری و دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است.

مسئول برگزاری این مسابقات آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون جانفشانی های شهدای مدافع حرم دانست و افزود: قهرمانان واقعی و الگوی ورزشکاران شهدای مدافع حرم هستند و همه ما موظف هستیم که یاد و خاطره این شهدا را گرامی بداریم و قدر این اسطوره ها و افتخار آفرینی های آنها را بدانیم.

وی عنوان کرد: داوری این مسابقات را آقایان حمید نیک زاده(نماینده سبک)؛ یاور پیشدار، مسلم عسکری، مرتضی سیمراخ، میلاد کهوری، شراره بقاپور، سپیده منصوری، الهه ماندگاری، نسرین سجادی و راحله خاکسار بر عهده داشتند.

مسئول برگزاری این مسابقات گفت: باشگاه مهد ستارگان  با کسب ۳ مدال طلا،  یک مدال نقره و ۳ مدال برنز به  مقام قهرمانی دست یافت. باشگاه کانون غدیر با کسب یک طلا، ۳ نقره  ۳ برنز وشهرستان جاسک با کسب یک طلا ،  یک نقره و ۳ برنز به ترتیب  مقام های دوم و سوم این مسابقات را کسب کردند.

نیکزاده با اشاره به حضور ۵۰ کاراته کا در این مسابقات نتایج اوزان مختلف  را اعلام کرد و اذعان داشت: در کومیته نونهالان وزن ۲۲ کیلو گرم محمد علی پیشدار از کانون غدیر مقام اول، محمدجواد میان تویی از کانون غدیر مقام دوم و مصطفی علیزاده و  علی اکبر دادخدائی هر دو از (جاسک) مشترکا مقام سوم را بدست آوردند.

وی ادامه داد: در کومیته نونهالان وزن ۲۵ کیلو گرم مجیب امینی پور از جاسک) در جای نخست قرار گرفت و رهام کریمی از کانون غدیر مقام دوم را از آن خود کرد، همچنین ساتیار سازگار از کانون غدیر و کیان ارجمند از جاسک مشترکا مقام سوم را کسب کردند

نیکزاده گفت: کومیته نونهالان ۳۵ کیلو گرم امیر محمد امیدوار از مهدستارگان مقام اول را کسب کرد و یاسین کمالی از جاسک درجایگاه دوم ایستاد. محمدامین بهاریان فرد و آرمین خادمی هر دو از مهدستارگان مشترکا مقام سوم را به دست آوردند.

به گفته وی، در کومیته نونهالان وزن ۴۰ کیلو گرم امیرسام آسی بر از مهدستارگان مقام نخست را کسب کرد و کمیل دبه گر و امیر حسین کریمی هر دو از کانون غدیر به ترتیب دوم و سوم شدند.

مسئول برگزاری این رقابت ها اضافه کرد: در کومیته نوجوانان ۵۲ کیلو گرم مهدی قاسمی زاده و سیدعلیرضا طباطبائی از مهد ستارگان) به ترتیب درجایگاه اول و دوم ایستادند و سیدامیرحسین طباطبائی از مهدستارگان) مشترکا با علی بی نوایان از کانون غدیر مقام سوم را کسب کردند.

 

ارسال نظر