شناسه خبر : 976 |

پس از کش و قوس های فراوان، معرفی و انصراف، سرانجام "مجید عسکری" وزنه بردار هرمزگانی دسته 69 کیلوگرم ایران راهی بازی های آسیایی جاکارتا می شود.

به گزارش سلام هرمزگان ،به نقل از ایسنا،مجید عسکری ضمن تأیید این خبر افزود: پس از آنکه جواز حضور در بازی های آسیایی را کسب کردم، به دلیل برخی دلایل همچون دوری از تمرینات جدی و همچنین آسیب دیدگی از ناحیه آرنج شرایط را برای اعزام مناسب ندیدم.

وی با بیان اینکه پس از بررسی تمامی جوانب و بهبود آسیب دیدگی ام به دور از احساسات، تصمیم بر حضور در مسابقات گرفتم، اضافه کرد: امیدوارم بتوانم با تلاش های کادرفنی و خود در این مسابقات حضوری موفق داشته و شانس خود را برای کسب مدال بازی های آسیایی امتحان کنم و سرافراز به کشور برگردم.

عسکری با تشکر از حمایت های محمد راستی(سرپرست هیئت وزنه برداری استان هرمزگان) و فاطمه ذوالقدر(نماینده مردم تهران در مجلس)، عنوان کرد: اگر حمایت های این دو فرد نبود شاید به این مسابقات اعزام نمی شدم و باید از پیگیری ها و حمایت هایشان به واقع تشکر کنم که در این برهه زمانی سخت پشتیبانم بودند.

این وزنه بردار هرمزگانی در خصوص زمان اعزامش اظهار کرد: با پیگیری های رئیس فدراسیون جهت اعزامم، چهارشنبه یا جمعه هفته جاری به محل برگزاری مسابقات اعزام خواهم شد.

عسکری در خصوص رقبایش در این مسابقات تصریح کرد: وزنه‌برداران اندونزی، کره شمالی، ژاپن و کره جنوبی مهم‌ترین رقبایم در این مسابقات هستند هرچند چینی‌ها به دلیل محرومیت اجازه حضور در این مسابقات را ندارند.

وی در پایان گفت: شرایط سخت است و تمامی رقبا باقدرت و برای کسب مدال می‌آیند و می‌توان گفت تمامی نامداران آسیا در این مسابقات حضور دارند.

 

ارسال نظر