شناسه خبر : 26 |

در مسابقات فوتسال کارگری کشور

سرپرست تیم فوتسال شرکت فولاد هرمزگان از قهرمانی این تیم در مسابقات قهرمانی فوتسال کارگری کشور خبر داد.

به گزارش سلام هرمزگان، علی ذاکری ظهر امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسابقات فوتسال کارگری استان هرمزگان جام کار و کارگر با شرکت 10 تیم به صورت دوره‌ای در 9 هفته برگزارشد که در پایان این مسابقات تیم فولاد هرمزگان با کسب 25 امتیاز و تفاضل گل بالاتر به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات رسید تا به عنوان تیم قهرمان به مسابقات کارگری کشور راه یابد.

وی افزود: در هفته پایانی تیم فولاد هرمزگان موفق شد با نتیجه 5 بر 1 تیم آلومینیوم المهدی را شکست دهد و با 8 برد و یک تساوی با 56 گل زده و 7 گل خورده، و با کسب 25 امتیاز ضمن دستیابی به مقام قهرمانی به عنوان نماینده استان جواز حضور به  مسابقات کارگری کشور را به‌دست آورد.

به گفته سرپرست تیم فوتسال شرکت فولاد هرمزگان، در این دوره از مسابقات در تیم فولاد هرمزگان، مهدی حمزه ئی، میلاد مریدی، علی نعمتی، کریم رهبر، محسن پری زاده، میلاد قنبری، حسین پورخادم، رضا معمارزاده، مرتضی رئیسی، سجاد حسن پور، سعید صادقی، مجید رئیسی و میثم راسته حضور داشتند.

گفتنی است در این دوزه از مسابقات قهرمانی فوتسال کارگری، هدایت و مربیگری تیم فولاد هرمزگان را محمد حمزه پور به سرپرستی علی ذاکری و محمد رویگر تختی به عنوان تدارکات برعهده داشتند.

منبع: تسنیم

 

ارسال نظر

  • سارا

    ممنون از سایت خوب شما